Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseklá kostice z podprsenky v bubnu pračky

Zdravím všechny a prosím o radu.
V pračce mezi bubnem a vanou mi uvízly kostice z podprsenky, jednu se mi povedlo vydolovat magnetem, ale druhá je někde dole u topného tělesa zaseknutá a při každé otáčce to dělá děsný rachot, pračka značky Goddess , plnění předem.Chtěla jsem vymontovat topné těleso , ale skelet pračky je v celku do účka, takže jak se píše odmontovat zadní stranu , tak to nelze, zbývá pouze přední se zavíráním.
Pračku jsem položila na záda, topné těleso je vidět, ale nevytáhnu ho kvůli přední straně, takže musím čelo nějak sundat ? Poradí někdo ?Děkuji Jana

V návodu k použití pračky je, že je zakázáno tam dávat podprdu s drátem.

Obvykle když se odcvaká ovládací panel, objeví se šrouby a pak jde sundat horní deska. Po jejím odendání se objeví šrouby na odendání ostatních krytů. Nestačí sundat gumu z vany, co je ve dveřích? Pak se dá dostat ku vnitřku vany. Není tam moc místa, ale aspoň něco. Guma má kolem dokola pružinu, která jí drží na místě.