Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkrácení plastových svodů

Dobrý den,

jedna, trochu nezkušená otáza, máme již instalované okapové svody - plastové - které potřebujeme zkrátit a nechceme demontovat ....... jsou tedy uchycené = jak je zkrátit ? ....... pilkou na železo nebo se dá i flexou ?! ....... pokud ano, klasickým koutoučem na kov ? ...... asi lepší a bezpečnější způsob ale bude pilkou nebo pilovým listem, co ?

Díky, pěkný den, s pozdravem.

P.K.

Pilkou lepsi, ale pracnejsi a tezsi to udela zcela rovne. Pokud flexou, tak ne kotoucem na kov, ale na beton, ten nebude material tolik zahrivat a natahovat. V obou pripadech pomalu a po kouskach, nechat material chladnout.

V klidu flexou. Tak to trochu bude téci, stejně to pak musíš začistit pilníkem (nebo rašplí). Proč to zkracuješ? Aby voda tekla z větší výšky? Nebo abys jímal vodu do sudu? Když to chceš do sudu, tak musíš dát nějaké koleno.