Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Těsnění do kompresoru pro pivní chlazení - Lindr Pygmy 15/K

Poškodilo se mi gumové těsnění u kompresoru S40 Lindr 33FR.
Bohužel mi už servisní středisko od Lindru napsalo, že náhradní díl nemají a používají novější typ 15RAS, který ovšem vyjde na 3,2tis.
Nemáte prosím někdo tip, kde bych ještě mohl toto těsnění sehnat, nějaký jiný servis? Nechce se mi kvůli němu kupovat nový kompresor.

Díky

To vypadá jako simerink neboli gufero.
Podobné věci včetně o kroužků těch nejdivnějších rozměrů kupuju v krámě, kde vedou ložiska, klínové a drážkované řemeny a bůh ví co ještě.
Konkrétně tady.
Takže si vem to staré těsnění a vydej se do podobného kvelbu. Snad půjde přečíst rozměr. A kdyby to měli, tak zvol simerink se dvěmi břity.