Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hlasitost telefonu

Dobrý den,
při hovoru na telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro je slyšet volajícího jak ze sluchátka, tak i z reproduktoru (hlasitý příposlech nezapínám). Dá se někde v nastavení reproduktor vypnout tak, aby byl slyšet pouze při zapnutí příposlechu a ne během normálního hovoru přes sluchátko?

Skúšal si znížiť hlasitosť hovoru? Počas nejakého hovoru stláčaj plus/mínus na bočnej strane mobilu. Podľa mňa nemáš hovor na reproduktor ale len maximálnu hlasitosť pre hovor čiže ak znížiš podľa mňa by to mohlo pomôcť. Môže byť nejaká funkcia v nastavení ale to si nemyslím. Pre istotu prejdi nastavenia zvuku alebo či náhodou si niečo nenastavoval vo vývojárskych voľbách.