Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ložiska do pračky

Ahoj. Mám LG pračku se sušičkou typ F84G6TDM2N a potřebuji v ní vyměnit ložiska. Bohužel se mi nikde nedaří sehnat opravnou sadu, nebo alespoň typy ložisek a simeringu pro tento konkrétní model. Třeba se s tím někdo z vás setkal a poradí. Díky

Jsi si jistý, že ta pračka má rozebiratelnou vanu? Většina praček s plastovou vanou ji rozebiratelnou nemá - tzn. je potřeba ji rozříznout, vyměnit ložiska a znovu svařit. Pevně a vodotěsně. Podomácku nevim no.

Zdravím.
V šestileté pračce mám hlučná ložiska, je to AEG Lavamat 7000 Series, mod. L7FBE68SC, pnc. 91455002900. Chtěl bych je vyměnit sám, ale nedaří se mi zjistit jaká tam jsou a jaké gufero, výrobce totiž nabízí jako ND pouze celý komplet vany s bubnem. Neví tady někdo jaká ložiska a gufero jsou ve zmíněné pračce použita? Rád bych je koupil ještě pře rozebráním pračky.
Vana je sice svařená, ale viděl sem na YouTube, že po rozříznutí to jde slepit a sešroubovat, což bych měl si myslím zvládnout.

Vydolovat to ložisko je nad síly amatéra, ač na TvéTubě to vypadá snadno (rozebírá novou pračku, ne zasranou práškem a bordelem). Řešil jsem to, že jsem rozebral a odnesl vanu na výměnu ložiska do pračkoservisu, mají na to spejšl stahovák a náhradní ložisko včetně sieringu taktéž. Stálo mě to pětikilo.

Ahoj. Výměna ložisek je ten nejmenší problém, pokud je vana šroubovaná. Dělal jsem to před týdnem a za odpoledne hotový. Do celistvé vany bych se nepouštěl. Myslím, že v domácích podmínkách utěsnit je nemožné. Můj názor.