Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recenze ojetých aut

Dobrý den chci si koupit ojeté auto do 200.000 .- .A potřeboval bych poradit nějaké stránky kde se dozvím časté závady auta , jaký motor je lepší pro daný tip atd děkuji

Moc toho neni. Kluby jednotlivych znacek jsou nejlepsi zdroj. Hledat nejlip pres vyhledavac ve formatu typ auta + kod motoru nebo vykon + pripadne rok + forum. Napr. "Fabia 2012 50kw forum". A jestli chces dobre koupit, zaplat si odbornika na vyber a kontrolu, stoji to par tisic a vyplati se to, nekoupis smejd a tohle hledani nemusis delat.