Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utopený zesilovač

Zdravím.
Nedávno se mi povedlo vytopit zesilovac v autě
Tak jsem ho rozebral vyčistil vysusil ale stále nic tak jsem koupil nový ale hraje jen po zapojeni kabelu to by bylo ještě vlastně v pohodě.
No problém je ten ze v původním zesilovači to nemuselo být zapojené a hrálo to jak vpředu tak vzadu ale teď buď jen předek nebo zadek tak se chci zeptat nemůže být něco v tom zesilovači dodelavaneho co by to posílali do toho repraku ?

nějaký od Sony to si toho moc nenapsal. A ještě na to čekám takovou dobu. Ale obecně nechápu jak to máš zapojené, ale je jasné, že musí být výstup autorádia propojen do zesilovače a z něj do repráku. Pokud máš 4 repráky, tak jedině to zapojit paralelně tedy levý předni a zadní, pravý přední a zadní. Bude to hrát jen stereo, a bude to mět 2x větší akustický výkon.
Píšu to proto, že ten starej měl 2x75Watu tedy dvoukanál, takže to muselo bejt zapojené stejně jak píšu.