Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konektor k repro

Jak prodloužit kabely k panasonic 710 nechceme je střihat kvůli záruce ale plastový konektor jde vycvaknout a je tam toto [97128-konektor-r-jpg]

napadá mě něco jako pin podobný je v molexu konektoru akorát že ten je moc velký

ten co potřebuji má vnější rozměry 2,1mm a do něj bych potřeboval pin který by tam pasoval a to bych si nakrimpoval na kabely v metráži kterou potřebuji

Vyzkoušel sem různé konektory ale bez uspěchu. Nakonec nastala situace že sem dostal nabídku kdy známý to odkoupí a dalo by se říct že vymění za něco jiného a je mu jedno co se zárukou že si to nějak udělá. A já abych na tu věc co sem se s tím zabýval bych rád na celou věc zapoměl a proto bych rád poprosil admina aby to zde příspěvek bylo odstraněno děkuji

Použití svorky by znamenalo přestřihnutí kabelu protože speciální konektor na kabelu od repro bych musel rozebrat (dutinka foto v příspěvku) a utáhnout šroubkem čímž by došlo k zmáčknutí (dutinky) a už bych konektor opět nesestavil a záruka by stejně zanikla. Už to nemám a protože sem to nevyřešil tak bych byl rád kdybych na to nemusel ani koukat tady ve svých příspěvcích a protože my to několik nocí nedalo spát ještě jednou prosím o smazání