Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skútr pro seniory Pride luna victory

Zdravím
Ani nevím jestli to píši do správné sekce
Mám tento typ skútru Pride luna victory E s opačným ovládáním pravá páka dozadu a levá dopředu volal jsem do obchodu nebo do servisu co se s tím zabývá a tam mi řekly že to jde obrátit ,že se to připojí na notebook a ve řídící jednotce na skútru se to dá přehodit ,mě by zajímalo ten program co to dělá jestli se dá sehnat ? díky

Já myslel taky něco takového - jestliže jde nějak softwarově přehodit funkci těch pák, tak tam nutně musí být něco, kde ten software běží a co čte jak moc je která páka stitsknutá a na základě toho se rozhodne, co se má jak točit/netočit.
Tohle zvládne chip velikosti nehtu o tloušťce pár milimetrů jak nic - a ten se vejde kamkoli.
A takové chipy se nedělají jednoúčelové, ale univerzální a pak se tam nahraje program pro řízení dotyčného něčeho.
Automobilová diagnostika je něco trochu jiného, i když to taky používá chipy a sítě a řídící jednotky.

---

Vlastně možná jsme se nepochopili - já mluvil o programu v řídící jednotce toho skůtru, pokud jste mluvil o programu v tom NB, tak tam může taky být cokoli, od sofistikovaných věcí, až po něco, co jen nahraje do skůtru buď novou verzi firmwaru, nebo mu jen přepíše nějaká data uvnitř.