Předmět Autor Datum
Většinou to bývá naopak. Napadá mě, že se tam může něco přehřívat. Jestli je v záruce, tak ji reklam…
Lukas1982 17.05.2023 08:39
Lukas1982
Ja som mal nieco podobne na monitore, aj ked v obratenom poradi. Obraz v dolnej casti bol akoby zahn… poslední
truhlik 17.05.2023 09:14
truhlik

Většinou to bývá naopak. Napadá mě, že se tam může něco přehřívat. Jestli je v záruce, tak ji reklamuj. Pokud ne, je to horší.
Chtělo by to rozdělat a vše důkladně vyčistit. Sice že by to bylo zanesené prachem moc pravděpodobné není, ale člověk nikdy neví. Taky se můžeš podívat, jestli tam nejsou nějaké trimmery a jak to začne "poskakovat", tak zkusit poštelovat. Cca 2 roky zpátky to dělalo známému u jeho starší plazmy, ale bylo to hned od začátku po zapnutí a pomohlo to, jen je potřeba to dělat vážně jemně. To, že to zabralo u něj ale neznamená, že to bude ten samý problém i u Tebe.
Zaráží mě právě to, že to začne dělat až po hodině, to bych tipnul na přehřívání ale netuším čeho.
Možná bude někdo vědět víc. Hodně štěstí.

Ja som mal nieco podobne na monitore, aj ked v obratenom poradi. Obraz v dolnej casti bol akoby zahnuty, ako ked zoberiete papier A4 a spodnu cast par cm prehnete hore, takze sa mi dole prekryval obraz . . . po cca 15-20 min bloklo a bolo to OK . . . prepajkoval som celu dosku vsetky spoje a OK. Moze byt, ze zahriatim nejakej suciastky (nie prehriatim) sa uvolni spoj, alebo sa dostane mimo prevadzkovych parametrov . . . alebo sa zohreje cast plosneho spoja okolo / pod nejakou suciastkou a je tam zly spoj, prasklinka . . .

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru