Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana hranolu

Dobrý den,
vyrobila jsem lavičku z hranolů 80x60 mm a potřebovala bych ochránit spodní část nohou. Lavička bude stát na trávníku. Nedaří se mi nic vhodného nalézt. Existují nějaké plastové/gumové/kovové "návleky" na hranoly?
Předem děkuji.

Žádný návleky, to akorát drží vlhkost uvnitř. Pořádně nohy napustit, jak už tady radili a nestavět trvale na trávu. Do trávníku zapustit pod každou nohu nějaké vhodné dlaždice a na ně to postavit. Dřevu nejvíc vadí, když je trvale ve vlhku a to na trávě je. Když stojí na dlaždici ( cihle, kameni ...... ) tak sice zmokne, ale není trvale ve vlhku.