Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odlupující se zeď v koupelně

Dobrý den,
v koupelně se nám začala odlupovat zeď nad vanou. Vypadá to jako kachličky, ale je to jen jejich imitace v podobě fólie a pod ní je materiál, který se teďka drolí.

Dokázali byste mi prosím někdo poradit, jak to vhodně (a ideálně jednoduše) opravit bez použití kachliček - klidně i dočasně?

S pozdravem
Roskin

Celá ta koupelna by chtěla kompletní rekonstrukci. Není co řešit tak rok a spadne vše. Kup do tvárnice lepidlo a za víkend je z tebe zedník, jen teda moc nepij při práci ať to vypadá nějak. :-D

v podobě fólie a pod ní je materiál, který se teďka drolí.

Není divu. Folie je neprodyšná a vlhkost místo aby spořádaně uschla, tak zůstane pod tím a odfukuje omítku. Servat folii, oklepat co nedrží a znova naházet a na folii zapomenout.