Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyspravit drátěný plot?

Kolem zahrádky mám drátěný plot, už na něm hlodá zub času, místy jsou díry, že jimi proběhne pes od sousedů. Ne že by mi to vadilo, ale potvorák proběhne další dírou na ulici a tam ho může něco přejet.
[969f653f715b5a8ecc2cdf2eb1e95dd3_115231-rezave-pletivo.jpg]
Než nastane situace, že si pořídím nový plot, potřeboval bych ten starý děravý něčím vyspravit, nejlépe kusem pletiva. Ale jak jsem koukal do baubau, zřejmě prodávají jen celá klubka.

Chci se zeptat, jestli je reálné někde koupit jen kus plotu, tak metr-dva. Případně nějaký bazar co by nabízel zbytky.
V rozumné vzdálenosti od Kolína.

Sousedka to zkoušela záplatovat nějakou průmyslovou tkaninou, ale ta tam vydrží čtvrt roku.

Jestli potřebuješ jen několik metrů, nechoď do hobby center, ale k prodejcům, kteří jsou zaměřeni na prodej plotů. Je potřeba se kolem místa kde bydlíš pořádně rozhlédnout. Poptat se třeba ve stavebninách, kde by mohli pomoci, kde je přímo prodejce plotů. Tam koupíš třeba i je jeden metr. Také jsem minulý rok potřeboval dva metry a bez problémů mi prodali jen co jsem potřeboval.

Z obrázku moc nechápu, oč pochoduje. Spravoval jsem kdysi plot tak, že jsem ho vyplétal z drátu, který lze zakoupit na vyvázání plotu. Dá to trochu práce vyplést podle původního vzoru, ale výsledek stojí za to. Je to spíš piplačka, než dřina.