Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrokolo nejede

Mám elektrokolo spadl řetěz rozbil magnetické kolečko pedaloeho asistentu koupil jsem nový vyměnil radši celý asistent a kolo nejede prošel jsem vsechny kontakty a pořád nic

A aká je otázka? Asi chceš vedieť ako to spojazdniť. Hlavne nezasahuj do elektroniky keď sa v nej nevyznáš. Mal si meniť len rozbité koliesko (načo aj asistenta keď sa nepoškodil?). Zostávajú ti len dve možnosti. Dať to do servisu, alebo prejsť na "manuálny" (v tomto prípade na nožný) pohon.