Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barva na keramickou tašku

dobrý den musel jsem okolo oken řezat tašky a potřeboval bych poradit , bramac nabízí svoji barvu cca 800kč za 250ml . Jen jestli neznáte levnější vaviantu mám černou barvu glazura děkuji

řezat tašky

Takže je vidět hrana tašky? Natřel bych to čímkoli, jde o zamezení nasákavosti tašky. Taška bydlí na střeše a kdo bude koukat na nějaký řez?
V mém přípdě bych popadl černý nátěr na spodek auta, hezky naředil, aby se vsákl a pak navrch neředěný. Stejnou službu by poskytl i akrylát.