Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobíjení elektrotříkolky.

Dobrý den,chtěl bych poradit jak dobíjet elektrotříkolku,60 voltů pomocí fotovoltaického panelu v podobě stříšky tříkolky.Když použiji panel 12 V a regulátor jestli mohu přímo zapojit do nabíjecí zásuvky pro dobíjení ze sítě.Děkuji.

Jestli ma baterie 60V, pak ti prime pripojeni z regulatoru, ktery dava 12V nepomuze. Abys nabijel, potrebujes vystupni napeti vetsi nez 60V.
Dalsi veci je vykon panelu.
Zacni tim, ze si prectes parametry nabijecky, kterou mas ke trikolce a ty musíš zachovat u toho sveho fotovoltaickeho nabijeni