Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vystřelené broky

Dobrý den. Poradil by mi nějaký hodný člověk, jestli je možné použít i vystřelené broky (posbírané magnetem) aniž bych zničil vzduchovky???? Moc děkuji za každou radu. Michal – invalidní důchodce z Prahy

loading...

Jestli jsi důchodce, tak máš čas každý brok kolem dokola přeměřit šuplerou či mikrometrem a případně zabrousit na brusce nebo pilníkem, pak znovu přeměřit. Nebo se na to vykašlat a koupit krabičku nových.:-) Třeba tady je 1500 ks/ 98 Kč.
Vzduchovku na ocelové máš?
https://www.zbrane-vzduchovky.cz/broky-do-vzduchovky

Lze je používat pouze u vzduchových zbraní, které jsou na ně určené!
Nikdy je nepoužívejte do vzduchovek, které jsou určeny na olověné diabolky a olověné broky. Může pak dojít k poškození vývrtu/drážkování hlavně.

Brokové náboje se dělají ve dvou variantách. Tu první představují olověné broky, které se používají do vzduchovek s drážkovanou hlavní. Ocelové broky jsou pak určené hlavně do vzduchovek s hladkým vývrtem.