Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Renault Thalia - dálkové zamykání auta.

Dnes mi přestalo fungovat dálkové zamykání na klíčku k zapalování u Renaultu Thalia. Ani výměna baterky nepomohla.
Když jsem měl klíček kvůli výměně baterky rozdělaný, tak jsem opatrně vyloupnul desku elektroniky a pod ní byl volně sypaný čudlík co byl asi původně přidělaný na hmatníku tlačítka a asi sloužil ke zkratování dvou plošek na desce elektroniky při stisknutí hmatníku.
Když jsem ty plošky na desce elektroniky u auta zkratoval pinzetou, tak zamykání fungovalo.
Zítra chci obejít autozámečnictví, místní servis a autorizovaný servis a pak případně něco vymyslet a zbastlit sám.
Nesetkal jste se s podobným problémem už někdo? Jak jste s s tím poradili?
[96868-klicek-jpg]

Takový mikrospínač snad mám ve svém šmelcu. To mne napadlo jako poslední možnost, pokud nějaká profesionální oprava nebude možná nebo bude příliš drahá. To co upadlo není mikrospínač ale v podstatě plíšek co tam držel na nějakém gumovém špuntíku. Dnes budu chytřejší až obejdu firmy co by s tím mohly mít zkušenost.