Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvířka myčky

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, jak přitáhnout dvířka vestavné myčky k dekorační desce. Mám tam malou mezeru, která se podle mě zvětšuje a nevím, kterým šroubem to dotáhnout. Diky

Malá mezera odkud, od horního panelu myčky (deska sjíždí dolů, vertikálně...), nebo od samotných dvířek (horizontálně)?
Asi podle typu myčky,ale obyčejně to bývá tak, že na dvířkách je z vnitřní strany po obou okrajích po pěti šroubech/vrutech. Odshora - první drží panel, druhý a čtvrtý dekorační desku, třetí a pátý dvířka pohromadě.
Pokud deska "padá dolů" tak povolit druhý čtvrtý, desku přizvednout a vruty dotáhnout. Pokud deska "odjela" od dvířek, tak druhý čtvrtý jen dotáhnout.
Ale - u různých myček to může být rozdílně.