Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vchodové plastové dveře - barevné/bílé?

Dobrý den,
vybírám vchodové plastové dveře do malého domku.
Dočetla jsem se, že barevné na slunci nějak pracují a potom drhnou.
Ale bílé mi připadají jako zdravotní středisko.
Máte nějakou negativní zkušenost s barevnými plastovými dveřmi?
Děkuji

Změna předmětu, původně: vchodové dveře (host)

nějak pracují a potom drhnou.

Je to o teplotě.
Na slunci se více ohřejí a roztáhnou.
Ovšem máme doma plasťáky v tmavé barvě bahení dub a otočené na na jih.
Od namontování před 10 lety jsou v pohodě.
Je to jen o seřízení křídla v rámu.

U plastových dveří jde vždy o jejich seřízení. Pokud je vchod otočený k jihu tak může docházet k větší tepelné roztažnosti, ale to by mělo jít v pantech seřídit. Hodně také vyřeší stříška nad vchodem.:-)