Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak povolit atypický bezpečnostní šroub

Ahoj

Mám zásuvkovou lištu APC a chtěl bych ji rozdělat. Ale jsou na ní spec. šrouby. Jako by byly na plochý šroubovák ,ale umožňovaly jen dotáhnout ,ale ne povolit. Povolovací strana drážky na šroubu je schválně "strhlá". Máte tip jak to povolit nebo jestli na to existují spec. šroubováky? Přikládám foto je to hodně zapuštěný ,ale snad je to vidět dostatečně.
http://imgway.cz/s/92cP

Díky
t

existujú tvz.secure screwdrivers/secure crew bits,nie vždy sú dostať,obvykle sa predávajú v celých sadách,takže musíš kúpiť celú súpravu,čo nieje vždy výhodné,jednoduchšie riešenie tu už navrhok gilhad,odvrtaj to a nhraď nejakým klasickým šroubom