Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíjení 4 elektrokol zároveň

Dobrý den,

Chci se zeptat zdali by šlo z jedné nabíječky nabíjet 4 elektrokola naráz. Existuje nějaká nabíječka se 4 výstupy?

Ptám se čistě teoreticky. Jedna baterie je na systém shimano, druhá bosch, třetí evbike, čtvrtá ktm - tedy každý konektor jiný.

Chtěl bych to sjednotit ať je jeden nabíjecí zdroj ze kterého oovedou 4 výstupy každý s jiným konektorem, aby pasoval do baterky.

Teoreticky si vyrobit takovou domácí nabíjecí stanici elektrokol. Koukal jsem že nabíjecí stanice stojí okolo 40tisíc min, nechápu co je na tom tak drahé.
Tam to funguje jak, taky tam je jedna centrální nabíječka, nebo tam jsou 4 separátní originální nabíječky?

Děkuji moc za diskuzi.

Oprav si zaseklý Shift!
Změna předmětu, původně: NABIJENI 4 ELEKTROKOL ZÁROVEŇ (host)

Nabíjacia stanica je preto taká drahá, lebo sa predpokladá, že si ju kúpi nejaký prevádzkovateľ športovej ubytovne, hotela a pod. Ten si to môže dovoliť a môže tak svojím zákazníkom umožniť nabíjanie rôznych typov elektrobicyklov len jednoduchou výmenou kábla. Nabíjacie parametre si stanica prispôsobí. Ty máš konkrétne štyri elektrobicykle konkrétnych značiek a ku každému si dostal pri kúpe nabíjačku. Každá má iný konektor a iné nabíjacie parametre prispôsobené konkrétnemu bicyklu. Ulož si ich do jednej skrinky (pamätaj na chladenie), pripoj na jednu zásuvku a máš nabíjaciu stanicu pre svoj účel. Pamätaj aj na to, aby si mohol jednoducho vybrať hociktorú z nabíjačiek a zobrať zo sebou na dlhší výlet.