Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přívěsný vozík STK

Dobrý den dostal jsem o známého přívěsný vozík a měl bych dotaz je nějaká doba kdy je potřeba přívěsný vozík přihlásit . STK už není platná a je potřeba na něm menší oprava tak bych ho chtěl přihlásit v létě , jde mi o to abych neplatil nějakou pokutu děkuji

Pletete dvě věci - registraci vozíku a STK. Pokud má vozík STK propadlou, nemůžete s ním jezdit po vlastní ose, ale jinak to ničemu nevadí, až budete mít po opravě, dovezete ho na STK ke kontrole (správně na podvalníku). Pokud má zrušenou registraci (je trvale vyřazen z evidence), už vám ho nejspíš nikdo nepřihlásí.