Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z čeho udělat přístavek

Ahoj všem,
Přebral jsem po tatínkovi zahradu a chci k zahradnímu domku pristavit jednu místnost kde bude separační záchod a sprcháč. Celý domek je na patkách takže udělám patky a pak na ně vileju desku a na desku postavím konstrukci na sádrokartony a z jedné strany z te vnější dám osb desky pak vatu a do vnitř celený sádrokarton a na osb desky ještě polystyren perlinku lepidlo a pak štuk a nabarvit ale nevím jak udělat strop a střechu a hlavně jestli to tak mohu udělat ??

Pozor, ať na tebe nevlítne katastrofální ouřad. Když se legalizovala zahradní chatka na naší zahrádce, ouředníkům se nelíbilo, že u chatky je přístřešek na vercajk. Byl stlučený ze starých dveří, snad ho tehdy nařídili odstranit. Zatím tam je, ale co kdyby náhodou nějaký ouředník chtěl dokázat svou nepostradatelnost...
https://debaty.net/discussions/2867884-byl-jsem-postizen-jednanim-na-ouradech