Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtací kladivo Einhell RT-RH 32 - hlava propouští vazelínu

Zdravím Vás.
Tady je rozebraná do šroubečku.
https://www.einhell-service.com/cs_CZ/4258439-rt-rh-32-ex-aus.html
Když jsem používal naposledy, začala hlava propouštět vazelínu.
10 centimetru od hlavy jsem měl špici špinavou od vazelíny.
Neví někdo, co muže být pokažené?

Změna předmětu, původně: Vrtací kladivo Einhell RT-RH 32 (host)

Dobrý den,hledal bych v mechanickém úderovém systému,pravděpodobně bude prachem vydřený okroužek pistonu.Co vím,kladiva tam mírně sáknou,je to vidět na mastném SDS konci nástroje,ale jak to teče moc,je něco špatně.S menším únikem výrobci počítají,proto doporučují kontrolovat mazivo a přibalují malý kelímek s mazivem pro případné doplnění.
Rozebrat,vše dokonale vymýt,očistit,případně přeleštit rýžky v pistonu jemným smirkem pod olejem,nový okroužek a ustrojit zpět.:-)