Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak protahovat nabíjecí kabel skrze vrata ?

Nemáte někdo nápad, jak vyřešit protahování nabíjecího kabelu skze plechová vrata ? Je to kabel od Škoda iV Charge Connet. Budu vraty protahovat kabel max jednou/dvakrát denně. Nevim zda použít nějaká uzamykatelná dvířka a nebo nějakou průchodku. Plechová varta jsou uzaykatelná a dvoukřídlá a používají se pro průchod do budovy. Přes den bude auto pravě stát většinou před nimi. Diky Vám za nápady.

Ty vrata něco váží a těžko do jejich ocelové výstuže udělám díru na průchod kabelu. Asi by bylo řešením kartáčový průchod s mřížkou, aby to bylo nejsnadnější a hlavně, aby to trochu těsnílo. Ale nic takového jsem nenašel. Zase aby to nikdo nevyrval spíše akorát na kabel.