Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová kuchyň

Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s kuchyni Sykora mebo Gorenje ? Cena / kvalita? Cena za bm? Nebo doporucite uplne jine kuchynske studio ?
Jsem dost narocny co se pozadavku a kvality týče, proto by me zajimalo kde a jestli jsou vubec schopni vymyslet vse co bych potreboval.

Už máš vymyšlené co kde chceš mít? Kde dřez, myčku, ledničku, mrazničku, jaké další elektrospotřebiče a kde k nim zásuvky? A máš už ve zdi kabely a trubky? A taky kde a jaké chceš mít obkladačky? A na jakou stranu se mají otevírat dveře od skříněk? Je taky dost důležité osvětlení pracovní plochy.

Napadlo mne, že u nás je kuchyňské studio Ořeši.

Co se týká návrhu, určitě ti dokážou vymyslet něco podle nich optimální, ale žít v tom budeš ty.
Co se poptat po nějakém šikovném řemeslníkovi v okolí?

Dost dobře nechápu, proč se někdo neujal výroby těchto kuchyní, nám už dobře slouží skoro čtyřicet let.
https://www.idnes.cz/bydleni/kuchyne/soutez-zname-nejlepsi-sestavy-kuchyne-aroma-i-jak-ji-vylepsit.A110830_224604_kuchyne_rez

BTW: Koukal jsem na fotku té "nové Aromy", proč tam nebyly zachované ty zapuštěné hmaty pro otevírání? To je velmi praktické, že si o ně dětičky ani dospělí neotloukali hlavičky a jiné části těla.

Mam. Sykora sice pekne kuchyne se spoustou moznosti, ale hodne drahe. Oresi apod. jsem po zkusenostech okoli rovnou vyloucil, cena neodpovida kvalite. Nejlip udelas, kdyz najdes dobreho truhlare s patricnou specializaci, tam si muzes navymyslet cokoliv co jde vyrobit a urcite to bude levnejsi.