Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sencor budík cl-qd01 aktivace budíku

Zdravím
Nejde mi budík aktivovat na tomto Sencor budík cl-qd01 nejsem si jist jestli to správně nastavuji nebo je vada -odpadlý kablík od piezoelektrickým repráčkem ,Potřeboval bych mít jistotu jestli to nastavuji dobře ? na internetu jsem nenašel návod díky

a na druhé fotce vyfotit, co to nadšenec vlastně pájí.

jo, už tě chápu. když je víťa líný sem dát odkaz co vlastně má, taky jsem naivně zkusil ten jeho text dát do vyhledávače - nenašlo to nic.
tak je to tu se všemi víťovými dotazy - vždy zatajit co nejvíc informací.

v tom případě doporučuju koupit nový budík.
a od nejshitovějších čínských šmejdů, schovaných za "sencor", nečekat zázraky.

ty víš, jak ten krám vypadá. ale když si ten budík zkusíš najít, zjistíš nevypadne jeden odpovídající typ.
takže se můžeme přestat přít o tom, k čemu je správné označení.

samozřejmě schámata zapojení čínských ani jiných výrobků se za kapitalismu zadarmo nezveřejňují, spíš vůbec ne.
nečekej proto, že ti někdo napíše kam patří který drátek.
zvlátě když jsem po tobě chtěl fotku toho co řešíš - a čistě náhodou ses na to vykašlal.

ten typ by mohl někdo mít doma.
taky jsem měl doma jejich šmejd. okamžitě šel na reklamaci, klasická ruská kvalita, typický sencor. po opravě vydržel fungovat celý rok. no nevím, jestli se vyplatí resuscitovat odpad, nebo každý rok rový.