Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz k zohnuti privodnich vodovodnich hadicek k baterii ke drezu

Zdravim vsechny,

mel bych prosim dotaz k privodnim vodovodnim hadickam k baterii na drezu.
Rozhodl jsem se je vymenil za ty "vecne" at se nemusim moc nervovat ze jednou prijdu domu a najdu na podlaze bazenek. Zakoupil jsem tyto:

https://www.merabell.cz/hadice-merabell-aqua-vodovodni-baterie-g3-8-m10x1-dlouhy-zavit-2ks-perlator

Z nejakeho mne neznameho duvodu :D jsem zakoupil delsi (70cm) nez jsem potreboval (50cm). Pripojil jsem je, vse funguje, nikde nic netece atd.

Muj dotaz ale je jestli necemu vadi kdyz jsem je kvuli te delce malinko zohnul jak je videt na fotkach ktere prikladam.

Nemuze se stat ze kvuli tomu casem povoli? Zase si rikam ze v obalu ve kterem jsem je zakoupil byly taktez smotane...

Diky moc za info.

Instalater amater.

V návodu se praví: Technické parametre: Prevádzkový tlak: 10 bar • Prevádzková
teplota: 0 až 100 °C • Svetlosť: DN8 alebo DN12 • Minimálny statický
polomer ohybu: DN8 R=16 mm, DN12 R=20 mm • Minimálny polomer
ohybu pre cyklickú záťaž: DN8 R=130 mm, DN12 R=150 mm