Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mozaiková omítka

Zdravím.
Poprosil bych o radu. Nad úrovní terénu mám nad sebou usazeny 4 x 0,5m betonové, studniční (s osazením) skruže a chci provést povrchovou úpravu skruží marmolitem. Nyní dotaz - můžu nanést marmolit přímo na skruže po předchozím napenetrování, nebo je třeba nejprve nanést lepidlo, perlinku a potom marmolit? Děkuji za rady.

Oba způsoby jsou možné, rozdíl je, jestli chcete přiznat spáry mezi skružemi. Pokud vám nevadí, není důvod na čistý beton skruží patlat lepidlo ani perlinku. Pokud chcete mít stěnu hladkou tak, aby spáry nebyly vidět, tak budete muset celou plochu srovnat lepidlem a perlinkou.