Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reflektor kabel

Koupil jsem reflektor který má asi 10 cm dlouhý kabel. Do krabice to mám 1 metr. Myslel jsem, že reflektor rozeberu a dám delší kabel až do krabice. Jenže nejde rozebrat a dráty budou asi připájené k desce. Mám to na strop do garáže. Jak to mám spojit? Mám dát mezi další krabici? Co wago svorky bez krabice?

Správně řešení je krabice a wago.

Eventuálně přívod zakončit na stropě zásuvkou a na reflektor přidělat vidlici. Někteří si teď možná ťukají na čelo, bude to vypadat trochu zvláštně, ale umím si představit praktické využit (vysavač, nabíječka autobaterie, ruční elektro nářadí při opravě auta,...)