Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tip na výběr koaxiálního kabelu k TV

Zdravím,
měl bych dotaz, budu dělat nový rozvod ke dvěma TV. Povedu to husím krkem zasekaným ve venkovní zdi. Sluníčko ani voda se k tomu nedostane. Délka rozvodu k první TV asi 7m a k druhé TV asi 14 m. Bude na to vhodný např, tento kabel nebo musí být ten černý?
Díky za pomoc.

Prečítaj si zadanie otázky! Husí krk - zasekaný! Teda bude čiastočne ušetrený vonkajších vplyvov. Stačí mu teda i ten, ktorý uviedol.
BTW - pokiaľ to správne zapojí, i tento je vodeodolný.
Poznámka: ako zerozero (alebo 00 :-D) písal - i takýto koaxial dosť vydrží - tiež mám satelit a biely koaxiál už 20 rokov, jediné čo na ňom badám - je špina, inak je stále dosť ohybný - satelit je na polarmounte, takže i kábel sa pri pohybe paraboly hýbe.