Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup v eshopu AEG.cz

Dobrý den, nevíte jak kvalitní je obchod eshop AEG.cz? Dá se na něj spolehnout a jak jste případně spokojeni s řešením reklamací a záručního servisu.Dostal jsem od nich kupon na slevu a přemýšlím o pračce...Díky za odpověď

My už ji máme taky 9 let, a předtím 13.Věřim jim též i když obchodník tady na městě nám spíš doporučil Beko nebo Miele.Ale Turkům nevěřím( i když sušička 2 roky maká), a miele je drahá.Mě jde spíš o to jestli ji radši koupit v kamenné prodejně např.expert-( tam jsem spokojen) kde ale nemaj výběr nebo v eshopu AEG kde jich je víc.Tam mám strach ze servisu a reklamací.Dostal jsem tam kupon na 25% což je milé , ale nebudí důvěru...