Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strikani nateru Primalex POLAR

Zdravim, ceka me malovani nekolika prazdnych pokoju naterem Primalex POLAR a rad bych si praci trochu ulehcil. Premyslim nad koupi nejake strikaci pistole, ale nevim, zda existuje strikaci pistol se kterou je mozne aplikovat prave Primalex POLAR. Nemate s tim zkusenosti? Diky. Petr

Nekolik pokoju je co? Pujc si profi stroj na den za dva litry v pujcovne a budes mit za dve hodiny hotovo. "Osvedcene", tedy funkcni airless zarizeni stoji desitky tisic. Naproste minimum je Wagner za 15 a ani to nefunguje zcela spolehlive, o cinskych hrackach za polovinu a min nemluve.

Jestli to chces delat stejne dlouho jako valeckem, s vyssi spotrebou barvy, mit mikrokapky vsude a jeste dat penize za tu pistoli, smele do toho ;-) tyhle pistole nejsou na malovani pokoju moc k nicemu. Ok jsou na nastrikani plotu, kde je hodne clenitych ploch a barva je ridka.

Plati to co jsem psal driv. Podivej se na youtube, najdes testy. Ve zkratce - bude to porod seridit a nebude to strikat rovnomerne, nejspis to bude delat pruhy. Jestli hodlas malovat jednou, pujc si profi stroj. Jestli budes malovat hodne, kup si aspon poloprofi stroj. Tyhle levne krapy jsou za trest.