Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení třížilového kabelu na staré rozvody

Mám starší elektrický rozvod. Napojil jsem přívod z krabice. 2 dráty do zásuvky, fázový vlevo od kolíku, druhý vpravo, když dàm do této zásuvky rozdvojky ( koupenou, a ne jednu) na jedné straně to mám správně s na druhé obráceně, když zapnu sporák hučí mi jističe

Ešte-že ti nehučí v klacku.

O aký šporhelt, typ. výrobné označenie sa jedná, nepíšeš neuvedieš komplet označenie veci s diferencovaným napájaním 3x230V s el.trúbou alebo nejakú varnú platničku.