Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radiátor v jednom pokoji netopí

Ahoj, chci se zeptat jestli tu má někdo zkušenosti s radiátory. Mám plynový kotel a přestal mi v jednom pokoji topit radiátor. Už jsem ho odvzdušnila teče z něj jen voda a topení je úplně studené. 🤷 Na radiátoru jsou termohlavice, potrubí je ve zdi.
Začíná zima a já jsem z toho dost znepokojená. Můžete mi prosím někdo poradit, co s tím?

Změna předmětu, původně: Radiátor (host)

Ono se také stává že při odstávce neboli zavření radiátoru při ukončení topné sezony,zůstane dřík ventilku zaseknutý .Tím vlastně je radiátor zavřený.Zkuste sundat termohlavici a na venil poklepávat zda se neodblokuje.Eventuelně ještě nahřívat fénem.CHce to trpělivost.V podstatě to je banalita.