Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AKU sekačka bez pojezdu - máte někdo?

dobrý den

Má někdo z vás AKU sekačku aby mi dokázal napsat jak moc nebo málo je to náročné tlačit s plným nebo prázdným košem trávy.?

přemýšlím, že si koupím AKU sekačku od lidlu + 2x8Ah baterii, zahrada necelých 1000m2, celkem rovina, sem tam stromek ovocný. Jen se bojím toho, že to nemá pojezd.
děkuji za rady

Tak hodnocení má samá kladná s 96% spokojeností, podle uživatelů poseká na jedno nabití v pohodě 400-500 m2 a pojezd kvůli velkým kolům není nezbytný. Já bych se toho nebál, jen bych počkal, až bude v akci levnější, do jara určitě bude na prodejnách i v eshopu za lepší cenu. Já mám Parkside strunovou sekačku s aku 4Ah a divil jsem se, co všechno poseká a vydrží tak hodinu na jedno nabití. Výhoda je, že když už má člověk doma aku a nabíječku, že se dá pak dokupovat různé nářadí a stroje bez aku za dobrou cenu.

V tom odkazu jsou už 2 baterie a nabíječka v ceně, nabito je za 30-60 minut, takže si dá pauzu na kafe nebo pivo a za hodinu to doseká.
Pokud je tedy elektřina na nabití v dosahu, ale než kupovat další sadu aku, tak to bych to případně vzal domů nabít a dosekal příště.