Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roboticka sekacka

Zdravim, chystam se koupit robotickou sekacku, tak bych si rad poslechl nazory spokojenych ale i nespokojenych uzivatelu. Zahrada je cca 150 m2, rovina a bez prekazek. Koukal jsem na Gardena Sileno Minimo 250. A nebo se kouknout po necem jinem? pokud mozno ve stejne cenove hladine.
diky

Sice ji nevlastním, ale viděl jsem ji v provozu a je super. Za mě můžu doporučit. Píšeš, že je to rovina, takže žádný problém nebude. Ona ani nemá problém s mírným sklonem. Ušetří Ti hodně času. Jenom bych doporučil nedávat ji do 0,5 metrové trávy, tam to nedá. Stačí ji vypustit 1x za 14 dnů a máš pořád nádhernou trávu a bez práce.

Prakticky kazda roboticka sekacka ma nejaky typ "plotu", vice ci mene neviditelneho, kterym se ji vymezuje co ma sekat a co ne, takze ani rybnik ani zelenina neni problem. Nemam zkusenosti, na muj pozemek bych potreboval ty nejvyssi tridy a ty stoji takovy majlant, ze radeji budu dal sekat sam.