Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Robotický vysavač s mopovaním

Zdravím. Muj první.
Manželka viděla u kamošky Concept VR2100 a take by nějaký chtěla.
https://www.alza.cz/vr2100-roboticky-vysavac-2-v-1-robocross-gyro-soft-d5878503.htm?kampan=adwsda_domaci-elektro_dsa_all_domaci-elektro_vysavace_c_9062755___526992212348_~79478053914~&gclid=Cj0KCQjw166aBhDEARIsAMEyZh6SQf2NKZseUBvw305t0Ojh1EPB1EFfyYhmXG69o02sNn1Gd_hhdsgaAm7fEALw_wcB

Najde se tu někdo, kdo by něco rozumného doporučil za rozumnou cenu?
R.B 4+1.
Nemáme koberce. Nemáme žádného chlubného mazlíka.
Už jsme doma jen já a manželka.

Co ten Concept VR2100?
Nebo Concept VR 2020?
https://www.alza.cz/concept-vr2020-3-v-1-perfect-clean-gyro-defender-uvc-d6698164.htm

Nebo něco od Xiaomi?
https://www.xiaomimarket.cz/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-roboticky-vysavac/
Jen jeden boční kartáč mně odrazuje.
Jelikož to je pro manželku, tak bych rád alespoň appku v češtině.

Mam Mamibot petvac300 a luxovat umi fakt dobre, bocni kartace posbiraji i to co lezi u zdi, nejezdi nikde chaoticky, ale systematicky vezme cele patro. Na apky a vytirani se vykasli. Apka nema zadne prakticke vyuziti krome sledovani, v domacnosti bez sileneho provozu staci mit zapnuty program na urcity cas a to nastavim i dalkovym ovladacem. Vytrit i mensi byt jednim malym mopem a par deci vody je utopie, funguje to akorat jako rozpatlavac. Jsou i roboty s namacenim a zdimanim, ale to je trochu jina cenova kategorie.

Tady nejde o tažení hadru ale o pohodlí.
Když manželka dovaří, proč by měl vysavač vysávat celý být, když ho vysával třeba ráno.
A čekat, než se do kuchyně dostane?
Zajít pro vysavač a donést ho do kuchyně a pak zpátky. :-/
Ten DREAME D9 MAX prý umí přes appku každou místnost zvlášť:
https://www.youtube.com/watch?v=rr-aWf_h1q8
Radí si za kapek pohodlí připlatime.

To máš jak s autem. I to levné Tě na místo určení doveze, ale jsi třeba vytřepaný :-D

Výrobky pod značkou Concept se vyrábějí v Číně, Turecku, Polsku a Itálii.
Je to stejné jako s dalšími "českými" výrobci, jako např. ETA. Jde jen o to, jakou kvalitu si v číně objednáš a zaplatíš.
A když jsem se koukal na tu apku, vzhled a simulaci, tak je to podle mého názoru jen převlečený XIAOMI

Tak co se dnes nevyrazí v čině.
Manželku to chytlo, protože má půjčený robzone a na štítku také čina.
Nakonec jsme vzali Concept VR3120 v akci za 6 399 Kč. Uvidíme. Vrátím mužů do 10 dnu.
PS: Asi ho v čině hlídají, že není na ali :-D
Nebo ho v zadraniči prodavají pod jinou značkou.