Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skladba podlahy s podlahovym polystyrenem

Zdravim,
chystam na zimu chatu a rozhodl jsem se zateplit podlahu podlahovym polystyrenem. Ted premyslim nad skladbou. Co dat na podlahovy polystyren? OSB desky a pak finalni naslapnou vrstvu a nebo je mozne rovnou davat finalni naslapnou vrstvu treba vinyl na HDF desce?
Diky
Marek

My dělali u syna na RD podlahy tak, že byly položeny trámky 10/10 cm půl metru od sebe, mezi ně vložen EPS 10 cm a přes trámky položeny a našroubovány do falcu, už jako finál, falcované podlahové palubky. Podlaha dřevěná, nalakovaná, pocitově i skutečně teplá.