Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostat s časovým spínačem

Dobrý den.
Prosím vás o radu.
Potřeboval bych buď modul, nebo hotový výrobek termostatu ve spojení s časovým spínačem.
Potřeboval bych, aby připojené topné těleso začalo topit a dosáhlo nastavené teploty a díky termostatu udržovalo teplotu v nastaveném rozsahu teplot.
Podmínka je, že po dosažení nastavené teploty se zapne časový spínač a začne odpočítávat a po nastaveném čase vše vypne.

Příklad: Topné těleso začne ohřívat vodu a po dosažení nastavené teploty 80 C se zapne časový spínač nastavený na 120 min. Termostat bude po celou dobu udržovat teplotu v nastaveném rozsahu 75 C až 80 C a po uplynutí 120 min. časovač vše vypne a ukončí. Modul musí mít digitální displej. Napájení 230V , spínání pomocí relé 230V/10-16 A.
Předem děkuji za vaše náměty.

Asi před 30léty plus minus vyšel v AR analogový přístroj pro zavařování. Před asi 15léty syn dělal tento přístroj s mikroprocesorem jako maturitní práci. Přístroje jsem používal na zavařováni v pračce. Loni jsem koupil manželce zavařovací hrnec, který má též požadovanou funkci. Jestli Čina vyrábí hotový modul jsem nepátral. Ale věřím, že ano. Jde jen o to, pod jakým anglickým názvem to googlit. Vámi požadované hodnoty mi sedí na výrobu šunky. :-)