Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem peugeot 407 - výměna palub. panelu

Zdravím, nedávno mi klekl displej na palubce. Kámoš mi objednával nový, ale místo samotného displeje mi přišel komplet celý palubní panel. Chtěl jsem se zeptat, lze to prostě jenom vyměnit, nebo to musí udělat v servisu a nastavit tam všechny původní údaje (ujeté kilometry...)? Jsou tyto údaje uchovávány přímo v tom panelu, nebo je palubka jen ukazatel a data jsou někde mimo? Díky za odpověď.

Jestli máš pocit, že jsem ti "vynadal", tak to se omlouvám. To je to poslední, co bych měl v úmyslu. Ale musíš sám uznat, že pokud bych, bez nějakýho průseru, mohl jen odpojit kabel ze starý př. desky a zapojit do nový, což je otázka asi tak jedné minuty, byl by nesmysl z toho preparovat jen displej.