Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presunutie rury

potrebujem presunut ruru asi o 10m. Zatial ju nemozem odsunut, aby som desifroval stitok, ale je pripojena kablom ktory ide rovno zo steny priamo do rury. V skrini je trojfazovy istic 32A.
Zamer je, ze ked k tomu pride, odcvakne sa kabel, tam by sa dala krabica, na nove miesto tiez krabica a medzi krabicami by bol novy kabel 4x4 alebo 5x4 (to sa uvidi). Ide o to, ze ci bude 4mm2 stacit na ten istic. V podstate plne zatazenie bude len urcitu dobu, kym sa nedosiahne teplota, potom zapina len obcas na udrzanie teploty. A myslim ze ten istic 32A bude tak trosku dost s rezervou (uvidim ked bude stitok). Kabel by bol v liste, spojenie wago 221-612 (tie su podla popisu na 41A). A myslim ze by bolo lepsie to pripojit nie na priamo, ale cez 32A zasuvku. (nasiel som este forum priamo elktrika, ale necham aj tu)

Teda troba, priemyselna, v podstate ako keby dve ohrevne miesta pod sebou, kazde samostatne nastavitelne.
1. kabel som riesil podla istica
2. ci to dat cez zasuvku, teda rozoberatelne pripojenie (32A zasuvka, kedze je predradeny 32 A istic)