Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2din rádio z Číny s Androidem

Zdravím vás,

nacpal jsem si do auta čínské 2din radio s Androidem RK-A701. Napojil jsem jejich kabeláž na ISO patice a připojil do auta. Zapne se to, funguje, ale nehraje. Když tam připojím externí repro pres cinche, tak hraje, takže zvuk z toho leze.

Kontroloval jsem pin po pinu elektriku a napojené je to dobře podle jejich schématu zásuvky vs. ISO konektorům v autě. Mám ale reproduktory jenom vpředu, tak mě napadlo, jestli není nutně potřeba připojit všechny 4 repro, které radio podporuje? To znamená, jestli není potřeba zatížit ty výstupy na zadní repro?

Díky

Pecková reakce na otázku, fakt nemá chybu. Na tohle bych nepřišel. Jak ale s otázkou souvisí? Mimochodem, kde stojí, že jsem to koupil?

K zamyšlení je to, zda někdy není lepší raději nepsat nic, že?

Třeba se ozve někdo přes zesilovače.

P.S. Když už chci psát mimo téma, tak je tam políčko "Mimo téma" - platí pro všechny.

K radiu byla jejich kabeláž a na druhé straně konektor do radia. Na ty volné kabílky jsem napinoval ISO konektroy, které jsem koupil prázdné k osazení piny. Kontroloval jsem to několikrát a podle schématu na čínské krabici je to dobře. Teď si sháním volný reproduktor, který zkusim různě pripojovat, jestli to bude hrát, jestli Číňan nepřiložil špatné schéma. Jinak krabice funguje, naviguje a zvuk z ni leze pres cinche, takže zesilovač asi funguje.