Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brno výměna oleje

Dobrý den
otázka pro brňáky
ve kterém servisu v Brně a okolí mi vymění olej za slušnou cenu
samozřejmě nechci ušetřit za cenu toho že mi do***ou auto takže přiměřeně
servis kterej není předraženej a nebudu čekat dlouho
děkuji
PS: za normálních okolností bych si to udělal sám ale bohužel na to vůbec není čas tak si holt připlatím za službu

Já to auto kupoval nový, takže jsem tam dával předepsaný olej od výrobce (Total Quartz INEO ECS 5W-30) , samozřejmě jsem chtěl, aby mi auto vydrželo. Nebyl levný, ale s motorem nebyl za těch 126 tisíc km jediný problém. Současná KIA si vystačí s obyčejnějším olejem, liju tam Shell Helix Ultra 5W-40, je o dost levnější.