Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění epoxidu z pórů obkladů.

Zdravím,
stala se mi sakra nepříjemná věc. Dělal jsem epoxidovou spárovací hmotou. Ovšem po umytí jsem nesetrel vodu do sucha.
Stekli kapky epoxidove vody a zažrali se do obkladů viz obrázek.
Zkoušel jsem čističe viz obrázky
Ale bez úspěchu. Nevíte jak tyto kapky vybublat ven z obkladů ? Teplem nebo nějakou pěnou?
.... Děkuji moc

Neprodává něco Elchemco? Ti mají vodičku skoro na všechno :-) Jinak bych zkusil N,N-dimethylformamid a jako poslední instanci chlornan sodný (větší koncentraci než je v Savu, třeba z bazénové chemie nebo koupit přímo jako chemikálii), ale to už může ty dlaždice ožrat (vybělit).