Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Benzinový kultivátor MS 07 při vyšších otáčkách rezonuje

Dobrý den přeji

Mám motokultivátor MS 07 a objevil se menší problém. Při vyžších otáčkách a rychlosti začne mašina šíleně rezonovat, ale bohužel nevém, co to způsobuje. Zkontroloval jsem všechny spoje a ty jsou v pořádku. Při nižších otáčkách jede jak hodinky. Nevíte náhodou, co by to mohlo způsobovat?

Děkuji za odpověď

Blaškovič

Změna předmětu, původně: Benzinový kultivátor MS 07 (host)
Změna kategorie, původně: Auto-moto (host)

Dobrý den,jako bývalý jezeďák a kutil to vidím tak,že je někde něco nevyvážené.Píšete o mašině,rezonuje hnací,nebo hnaná část?I kultivátor musí být dobře seřízen,jeden delší,nebo přihnutý nůž nadhazuje celý stroj při záběru ze země.Prohlídněte kultivační systém ,hlavně nože,měly by mít stejnou délku do záběru,případně doladit francouzákem ohnutý nůž.:-)