Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklady zedniciny

Dobrý den,
Neexistuje nějaká příručka pro základy zedniciny?
Následně na to na balím různé technické postupy.

Celkem mě tento obor začal zajímat.

Teoreticky možné kouknout i na YouTube. Ale pak je rovněž nutné něco okouknout u dobrého zedníka a snažit se. Takto jsem i já, před cca 50-ti lety začínal, pouze ten internet nebyl. Tehdy to byly opravdu pouze různé příručky. A nakonec jsem "vlastníma teplejma", bez jiného dalšího zedníka, spolupostavil (brácha a syn) dva baráky a náš po celou dobu upravoval a opravoval.

https://www.youtube.com/results?search_query=zednick%C3%A9+pr%C3%A1ce