Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterka na elektrobicykli

Čaute ,chcel by som odmerať ,kapacitu baterky na elktrobicykli či je v skutočnosti takej kapacity ,ako je uvádzaná.Chcem sa spýtať čo na to potrebujem ,predpokladám ,že asi multimeter ,alebo iný prístroj ,prípadne komu by som to mohol dať odmerať,vďaka.

Toto má cenu řešit pouze u úplně nové baterie kvůli reklamaci, jinak kapacita používáním průběžně klesá, uvádí se ročně o 10-20% a záleží na způsobu jízdy, četnosti a způsobu dobíjení atd.
Pokud to chcete kvůli reklamaci, nejlíp to nechat ověřit v autorizovaném servisu, jinak k tomu potřebujete minimálně multimetr a zátěž podle podmínek výrobce baterie nebo speciální měřič kapacity, ale je otázka, zda vám do prodejce uzná.