Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Protikajici sprcha

Ahoj,
Potřebuji poradit nějaký trik jak odhalit místo kde netěsní sprcha. Na zástěnu těsně navazuje stůl s umyvadlem a je tam blbě vidět. Po přetažení nového silikonu na všech místech se problém nevyřešil :-(

Ten popis je nic moc. Všeobecně na závity používám teflonovou pásku, dříve koudel a mezi spoje fíbrové kroužky. Používají se ale i gumové. Otázka ale je, odkud to teče.
K otázce: Asi bych zastavil přívod vody, místo vysušil a poté sledoval, kde se objeví první fleky. Nebo zavolat instalatéra...